Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝMĚNA Z KONCE ČERVNA 2013

29. 6. 2013

 Na konci června jsem udělal dvě velmi dobré výměny s dvěma sběrateli!!!

 

Zde se můžete kouknout na seznam, co mi vše přibylo do sbírky!!

Nicolas Massu (CHI) - Tennis
Tatyana Lysenko (RUS) - Athletics
Caster Semenya (RSA) - Athletics
Reese Hoffa (USA) - Athletics
Jeremy Wariner (USA) - Athletics
Daina Gudzinevičiute (LTU) - Shooting
Irena Szewinska (POL) - Athletics
Jerzy Kaczmarek (POL) - Fencing
Henry Kasperczak (POL) - Football
Andrej Sokolovski (POL) - Handball
Tomasz Kucharski (POL) Rowing
Dariusz Kosela (POL) - Football
Piotr Stepien (POL) - Wrestling
Zbigniew Kaczmarek (POL) - Weighlifting
Sylwia Bogacka (POL) - SHooting
Zygmunt Anczok (POL) - Football
Adam Sandurski (POL) - Wrestling
Wladyslaw Stecyk (POL) - Wrestling
Roman Bieira (POL) - Wrestling
Jan Werner (POL) - Athletics
Henryk Petrich (POL) - Boxing
Wojciech Zablocki (POL) - Fencing
Zenon Licnerski (POL) - Athletics
Jan Szczepanski (POL) - Boxing
Leszek Swornowski (POL) - Fencing
Lech Koziejowski (POL) - Fencing
Marlies Göhr (GER) - Athletics
Bärbel Wöckel (GER) - Athletics
Pavel Kuznetsov (RUS) - Weighlifting
Nikolay Balboshin (RUS) - Weighlifting
Aleksey Petrov (RUS) - Weighlifting

Bernd Baumgart (GER) - Rowing - 1st Olympics 1976
Bela Zsitnik (HUN) - Rowing - 3rd Olympics 1948
Munkbayar Dorjsuren (MGL) - Shooting - 3rd Olympics 1992, 2008
Snežana Pejcic (CRO) - Shooting - 3rd Olympics 2008
Markku Koski (FIN) - Snowboard - 3rd Olympics 2006
Anna Dogonadze (GER) - Gymnastics - 1st Olympics 2004
Henrik Stehlik (GER) - Gymnastics - 3rd Olympics 2004
Shanon Bahrke (USA) - Freestyle skiing - 3rd Olympics 2010
Urpo Korhonen (FIN) - Nordic Combined - 1st Olympics 1952
Elsie Windes (USA) - Water polo - 2nd Olympics 2008
Kami Craig (USA) - Water polo - 2nd Olympics 2008
Vasilij Zbogar (SLO) - Sailing - 2nd Olympics 2008
Dain Blanton (USA) - Beach volleyball - 1st Olympics 2000
Sven Hannawald (GER) - Ski jumping - 1st Olympics 2002
Marlon Devonish (GBR) - Athletics - 1st Olympics 2004
Natasha Keller (GER) - Field hockey - 1st Olympics 2004
Des Abbott (AUS) - Field hockey - 3rd Olympics 2008
Vladimír Jarý (CZE) - Handball - 2nd Olympics 1972
Sven Kramer (NED) - Speed skating - 1st Olympics 2010
Havard Bökko (NOR) - Speed skating - 3rd Olympics 2010
Hans Gerschwiler (SUI) - Figure skating - 2nd Olympics 1948
Mikko Koivu (FIN) - Ice hockey - 2nd Olympics 2006, 3rd 2010
Mike Curran (USA) - Ice hockey - 2nd Olympics 1972
Jim Craig (USA) - Ice hockey - 1st Olympics 1980
Valerie Fleming (USA) - Bobsleigh - 2nd Olympics 2006
Shauna Rohbock (USA) - Bobsleigh - 2nd Olympics 2006
Carla McGhee (USA) - Basketball - 1st Olympics 1996
Jin Ma (CHN) - Badminton - 2nd Olympics 2012
Janica Kostelic (CRO) - Alpine skiing - 1st Olympics 2002, 2006
Lasse Kjus (NOR) - Alpine skiing - 1st Olympics 1994
Jaroslav Drobný (CZE) - Football - participant Olympics 2000
Takashi Ono (JPN) - Gymnastics - 1st Olympics 1964
Anders Jacobsen (NOR) - Ski jumping - 3rd Olympics 2010
Martti Huhtala (FIN) - Nordic Combined - 2nd Olympics 1948
Maris Strombergs (LAT) - BMX Cycling - 1st Olympics 2008, 2012
Hannu Manninen (FIN) - Nordic Combined - 1st Olympics 2001